Par mums

Mēs esam viena no senākajām un stabilākajām tūrisma firmām Latvijā. Pašreizējā statusā (SIA “AR-TUR”) dibināta 1996.gadā, bet firmas aizsākumi rodami jau tālajā 1992.gadā.

Mūsu tūrisma piedāvājumi neaprobežojas tikai ar standarta čarterreisu atpūtas braucieniem. Firma specializējas uz tādām eksotiskām zemēm kā Indija, Šrilanka, Malaizija, Singapūra, Bali, Ķīna, Nepāla, Čīle, Peru, Meksika, Taizeme,Filipīnas, Indonēzija, Dienvidāfrikas Republika, Brazīlija, eksotiskās salas (Kuba, Maldivas, Maurīcija, Seišeļu salas, Fidži), kā arī piedāvā programmas pēc Jūsu izvēles un vēlmēm.

Piedāvājam grupu lidojumus un individuālas programmas Jūsu izvēlētajā laikā, pielāgotas Jūsu vēlmēm un nosacījumiem. Individuālajiem klientiem mēs izstrādājam aizraujošus ceļojumus pēc pasūtījuma. Klientam tikai pietiek izvēlēties maršrutu, mēs to piepildīsim ar saturu un komfortu.

Ja Jūs patstāvīgi dodaties darījumu vai atpūtas braucienā, mēs palīdzēsim noformēt visus nepieciešamos dokumentus – rezervēt viesnīcu un aviobiļetes, noīrēt automašīnu, noformēsim ceļojuma apdrošināšanu.

Varam lepoties ar lielāko pieredzi eksotisko valstu vīzu noformēšanā!